Виробництво холодної зварювання

Метод з’єднання деталей за допомогою так званої холодної зварювання застосовується в багатьох промислових галузях. Виробництво цього унікального за своїми властивостями матеріалу може стати прибутковим проектом для бізнесмена-початківця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Мінімальна площа виробничого цеху складає всього 30 кв. м. Цієї території досить для розміщення обладнання — компресора, резервуара, змішувача, фасувальної пневмосистеми та інших дрібних інструментів, необхідних оператору лінії в процесі роботи. Повний комплект автоматизованого обладнання коштує близько 5500 доларів.

Основними матеріалами для виготовлення холодної зварювання служать епоксидні смоли, зміцнюючі компоненти (наприклад, металева стружка) і затверджувач. На закупівлю сировини на початковому етапі піде близько 4000 доларів.

Штат персоналу буде невеликим. Для організації позмінної роботи достатньо 3-5 операторів.

Обсяг стартових інвестицій не перевищує 23 000 доларів. Среднепроизводительное обладнання здатне випускати до 96 тонн готового продукту в рік. 1 кг холодної зварювання оцінюється в 5-6 доларів при собівартості в 2,8 долара. При таких показниках рентабельності реально окупити вкладення вже через 3-7 місяців.

Share your thoughts