Виробництво харчових ємностей

Харчові ємкості з різних матеріалів (пластику, нержавіючої сталі) затребувані в різних сферах діяльності. На виробництві цих виробів можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Виробничий цех повинен бути досить великим — не менше 150 кв. м. Цій території вистачить не тільки для розміщення лінії, але і облаштування складу та підсобних приміщень. З обладнання необхідно придбати металообробні верстати, промислові преси, рулонировочные стенди, підйомні агрегати, каркаси, шаблони і т. д. Загальна вартість всіх перерахованих вище апаратів — близько 250 000 доларів. Тобто стартовий капітал буде значним!

Основна сировина для виготовлення харчових ємностей — це вуглецева сталь, полімери та спеціалізовані хімічні речовини. Щомісяця на закупівлю цих матеріалів доведеться витрачати від 100 до 500 тисяч рублів залежно від того, які виробничі масштаби закладені в бізнес-плані. Врахуйте: такий рід діяльності неможливий без великої кількості води і постійного доступу до електрики, тому цех необхідно оснастити усіма комунікаціями.

Міні-завод, що спеціалізується на виробництві харчових ємностей, не обійдеться без великого штату робітників, до складу якої в обов’язковому порядку повинні входити наладчики устаткування і майстри, здатні працювати зі складною технікою, менеджер з продажу, бухгалтер і спеціаліст, який відстежує і становить документацію. У загальній складності буде потрібно 15-20 чоловік.

Загальна сума первинних вкладень складе приблизно 1 мільйон 350 тисяч рублів. Якщо вам вдасться оперативно знайти хоча б трьох великих оптових клієнтів, то всі витрати окупляться вже через 6-7 місяців. Звичайно, приблизні розрахунки, але, в будь-якому випадку, рентабельність такого бізнесу досить висока.

Share your thoughts