Виробництво гумових м’ячів

Гумові м’ячики не втрачають своєї популярності. Цей товар на ринку затребуваний завжди, тому виробництво м’ячів з гуми вважається перспективним проектом для розвитку власного бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку потрібно підшукати відповідне приміщення площею 400 кв. м., оснащене усіма комунікаціями. Виробнича лінія складається з вальцювального верстата, вакуумної машини, промислових ножиць, каландра, сушильного конвеєра, нарезающей машини, транспортера, устаткування для формовки, машини прес-форма, верстата з повстяним колом, різних піддонів і ємностей. Вартість повного комплекту встановилася на рівні 26 000 доларів.

Також потрібно закупити вихідне сировину на суму не менше 4000 доларів. Основний матеріал для виготовлення м’ячів — гумові суміші. Їх набувають у листовій формі. Не обійтися і без спеціальних барвників і трафарети для нанесення малюнків.

Штат персоналу буде досить великим — не менше 35 осіб. Це вальцовщики, вырубщики, машиністи каландра, опудровщик, окрасчики-лакувальники, вулканизаторщики, цировщики, шероховщики, технолог, різноробочі, дизайнер, адміністративний персонал.

Загальні вкладення в розвиток бізнесу складуть не менше 38 000 доларів. При налагоджених каналах збуту окупити всі витрати можна через 12-18 місяців.

Share your thoughts