Виробництво гумових іграшок

Незважаючи на величезну різноманітність іграшок з різних матеріалів, вироби з гуми не втрачають свій популярністю. Такі іграшки відрізняються високою міцністю, довговічністю, привабливим зовнішнім виглядом, зручністю в процесі експлуатації, і на їх виробництві можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Одна з основних задач підприємця — початківця- грамотна розробка асортименту. Залучіть до процесу досвідчених дизайнерів, технологів та дитячого психолога, адже, як правило, гумові іграшки купуються для самих маленьких діток.

Основною сировиною для виготовлення сучасних іграшок гумового типу служить ПВХ. Цей матеріал набагато зручніше традиційного натурального каучуку. ПВХ-гранули переплавляються в однорідну масу, змішуються з пластифікаторами, барвниками і іншими додатковими компонентами, потім суміш розливається по формах, в яких благополучно застигає. Якщо іграшка не однотонна, то її фарбують за допомогою аерографа вже в готовому вигляді, після чого упаковують.

Виробничу лінію можна купити б/у. Коштує вона близько 3000 000 рублів. На закупівлю сировини потрібно ще близько 500 000 рублів. Штат виробництва складається з 10-15 робітників. При налагоджених каналах збуту окупити вкладення можна через 18-20 місяців.

Share your thoughts