Виробництво гумової плитки

Плитка з гумової крихти — популярне сьогодні підлогове покриття. Її основна перевага — це безпека в процесі експлуатації. Неслизька поверхня робить гумову плитку дуже затребуваною, при цьому виробників такої продукції поки небагато, і у бізнесмена-початківця є відмінна можливість зайняти почесне місце в даній бізнес-ніші.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Гумова плитка володіє масою вагомих переваг (крім слизькій поверхні), серед яких прекрасні звукоізоляційні і ортопедичні характеристики, стійкість до температурних перепадів, довгий термін служби, міцність, різноманітна колірна палітра. Тому сфери застосування цього матеріалу постійно розширюються, і знайти покупців на такий товар нескладно.

Щоб запустити виробництво, необхідно, як зазвичай, орендувати приміщення загальною площею не менше 300 кв. м. Цех повинен мати високі стелі і бути обладнаний всіма комунікаціями (опаленням, освітленням, водопроводом, каналізацією, вентиляцією). В якості сировини застосовують гумову крихту, барвники і поліуретановий склад. До речі, гумову крихту можна виготовляти на вашому ж виробництві — це зробить витрати на закупівлю вихідних матеріалів значно нижче.

Повноцінна виробнича лінія оцінюється в 2 мільйони рублів. Таке обладнання здатне виробляти до 3000 кв. м. плитки щомісяця. Для обслуговування достатньо найняти 3-4 робітників, що дуже вигідно для бізнесмена-початківця. Якщо передбачається цілодобова позмінна робота, то кількість співробітників, задіяних безпосередньо у виробничі процеси, збільшується в 2 рази.

Як показує практика, окупність бізнесу з виготовлення гумової плитки дуже оперативна. Вихід на чистий прибуток настає вже через 6 — максимум 12 місяців.

Share your thoughts