Виробництво грибного міцелію і компосту

Бізнес на вирощуванні грибів набирає популярність щодня. Багато молоді підприємці бажають освоїти цю нішу. Як відомо, для вирощування грибних культур необхідна спеціалізована грунт із збалансованим складом. Саме виробництво грибного міцелію і компосту може стати максимально прибутковим підприємством.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Найпростіший варіант — виготовлення компосту для печериць. Ці грибочки невибагливі і добре ростуть на штучних умовах. Сировиною для приготування компостного матеріалу служить звичайний гній і солома.

Ці два інгредієнти ретельно перемішуються і насичуються водою по максимуму. Потім додають в отриманий склад курячий послід і залишають у спокої на кілька тижнів. По закінченні потрібного проміжку часу субстанцію поміщають спочатку в компостер, а потім в пастеризатор для дезінфекції.

Що стосується форми продажу, вона може бути різною: в готових контейнерах або на вагу.

Велику фінансову вигоду являє виробництво грибного міцелію, але і ця технологія набагато складніша. Для росту цих цікавих мікроорганізмів доведеться створити практично стерильні умови, але якщо вам це вдається, то можете вважати себе потенційним мільйонером — прибуток не змусить себе чекати!

Share your thoughts