Виробництво гральних карт

В Росії у всі часи і при будь-яких обставин одним з улюблених розваг були карткові ігри. Навіть у вік високих технологій вони не втрачають своєї актуальності. Гральні карти — недорогий, але дуже ходовий товар. На їх виробництві можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У цьому бізнесі, щоб обійти конкурентів, необхідно придумати щось нове. Звичний дизайн карт порядком набрид і надокучив, тому спробуйте попрацювати в цьому напрямку. Колоди карт з ексклюзивним зовнішнім виглядом обов’язково привернуть цільову аудиторію, і якщо на прилавку будуть сусідити звичні картинки і щось нове і цікаве, то покупець у 80% випадку вибере останній варіант. Особлива ніша — колекціонери. Останнім часом колекціонування гральних карткових колод активно розвивається. У зв’язку з цим, можна відразу продумати кілька варіантів продукції. Також можна спробувати налагодити співпрацю з так званими гральними будинками. Вони частенько використовують картки, виготовлені за індивідуальним замовленням.

Для реалізації проекту буде потрібно спеціалізоване обладнання. Потрібні потужний принтер і хороший комп’ютер. В середньому, на закупівлю всього необхідного піде близько 300 000 рублів. На додаткові апарати начебто плоттера піде ще близько 100 000 рублів. Також у бізнес-план потрібно включити витрати на вихідну сировину (папір, фарбу тощо). У загальній складності, на друк першої партії гральних карт об’ємом в 5000 екземплярів потрібно близько 450 000 рублів.

Рентабельність бізнесу оцінюється в 50-60%. Термін окупності залежить від ступеня налагодженості каналів збуту.

Share your thoughts