Виробництво господарського мила

Незважаючи на різноманітність миючих і чистячих засобів на прилавках сучасних магазинів, господарське мило не втрачає своєї актуальності. На виробництві цього екологічного, натурального, безпечного і ефективного продукту можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Господарське мило застосовується не тільки господинями в побуті. Воно затребуване і на великих промислових і сільськогосподарських підприємствах, у медичних установах, в машинобудуванні і т. д. Тому знайти канали збуту не складе праці.

Невелика виробнича лінія, здатна виготовляти до 50 кг мила в годину, складається з кількох основних агрегатів: пари варильних котлів, плавильної ємності, змішувача, пресувального машини, нарезочной і маркувальної установки, шприців для штампування і компресора. Повний комплект коштує близько 2200 доларів, а для його розміщення достатньо всього 16 кв. метрів площі.

Сума початкових інвестицій, з урахуванням витрат на закупівлю обладнання, сировини, оренду та ремонт приміщення, монтаж і доставку лінії, складе близько 1370 000 рублів. Практика показує, що конкуренція в цій галузі не надто велика, і терміни окупності такого бізнесу не перевищують 7 місяців.

Share your thoughts