Виробництво гонтової покрівлі

Гонтова покрівля застосовувалася ще в середні століття. Сьогодні згадали про цю технологію і перетворили її в модне покриття для заміських будинків, і особливо для будівель під старовину. Взагалі будь будинок з ґонтовим дахом виглядає стильно і незвично.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Гонт — це покрівельний матеріал з дерев’яних пластин. Виготовляється він переважно з осики, модрини і хвойних порід. Дерев’яна покрівля надзвичайно надійна, вона може прослужити до 50-70 років.

Сировина для виготовлення гонту недороге, не потрібно купувати високоякісний стройовий ліс-пиловочник, годиться будь-неліквід.

Особливістю виробництва гонта явлется те, що він непридатний для тривалого зберігання. Тому його виготовляють зазвичай під замовлення.

Для організації виробництва необхідний ділянку розміром мінімум 100 кв. м. з хорошим під’їздом для лісовоза. З дорогого устаткування необхідний деревообробний круглопильний верстат. Для колки необхідний сокиру і дерев’яна киянка.

Зберігати продукцію безпосередньо у виробничому цеху.

Реалізовувати готову продукцію можна в спеціалізованих магазинах будматеріалів і на ярмарках. При цьому гарною рекламою буде, якщо для складування гонта ви заготовите дерев’яну альтанку з покрівлею з гонту.

Вкласти у виробництво доведеться значну суму близько 500 тис. рублів. Однак за перший же сезон роботи (півроку) ви зможете заробити до 1 млн рублів.

Share your thoughts