Виробництво головоломок

«Поламати голову» над вирішенням яких-небудь складних і цікавих завдань у нашій країні завжди любили. Невигадливі іграшки — головоломки — користуються стабільним попитом навіть у вік високих технологій. Тому на виробництві головоломок можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, вагому конкуренцію починаючим підприємцям становлять китайські виробники. Виграють вони тільки за рахунок асортименту — якість їх продукції огидне. Запропонувавши цільової аудиторії добротні головоломки, які приємно тримати в руках, можна обійти конкурентів дуже швидко навіть при наявності трохи завищеної цінника.

Для початку визначтеся з асортиментом. Подібні товари краще виготовляти, розмежовуючи їх за віковими категоріями. Дитячі головоломки — найбільш затребувані. Сучасні батьки прагнуть всіма правдами і неправдами розвивати у своїх малят, логіку, мислення, моторику та інші подібні якості. Тому без покупців ви точно не залишитеся.

Налагодьте співпраця з хорошими дизайнерами і програмістами — нову іграшку зручніше розробляти за допомогою спеціалізованих комп’ютерних програм. Але і «плагіат» теж не забороняється. Як кажуть, все нове — це добре забуте старе. Експериментуйте з матеріалами та палітрою, віддавайте перевагу натуральному дереву і гіпоалергенним компонентів.

Стартовий капітал може бути мінімальним. Для випуску першої пробної партії головоломок буде достатньо 50 000 рублів (за умови, що ви впораєтеся своїми силами, без залучення фахівців зі сторони). Добре продуманий маркетинг і трохи везіння забезпечать вам окупність через 1-2 місяці.

Share your thoughts