Виробництво головних уборів

Різні капелюхи, панамки, кепки, шапки носять і діти, і дорослі. Ці предмети гардероба затребувані завжди. Тому на виробництві головних уборів можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Якщо значним стартовим капіталом для організації повноцінного виробництва ви не володієте, але маєте навички в’язання, крою, шиття та дизайну, то можна заснувати бізнес прямо у стінах власної квартири. Почати краще з малого. Наприклад, з виготовлення шапочок і радістю для дітей. Подібні вироби дають великий простір фантазії: дитячі шапки можна декорувати найрізноманітнішими способами — аплікаціями, вишивкою, стразами і т. д. Такі ексклюзивні шапки користуються величезним попитом у батьків, які бажають стильно одягнути свою дитину.

Примітно, що розміри дитячих шапок невеликі, тому їх виготовлення не займає багато часу. Тобто за повноцінний робочий день їх можна пошити досить багато.

Вкрай затребувані не тільки функціональні головні убори, але і різні моделі шапок специфічного дизайну, використовувані для фотосесій. Їх купують не тільки матусі, але і фотографи. Так що цільова аудиторія набагато ширше, ніж може здатися на перший погляд.

Вартість самої простої шапки ручної роботи починається від 500 рублів при собівартості в 150-200 рублів. Прибуток очевидна, тому окупність вкладень, які на старті будуть не дуже великими, настане дуже оперативно. Головне — грамотно вибудувати маркетингову стратегію.

Share your thoughts