Виробництво гофрокартону

Гофрокартон — дуже зручний пакувальний матеріал, який поступово витісняє з ринку всі інші види упаковки. Причин цьому безліч. Одні з основних — цінова доступність, зручність, міцність і екологічна чистота. Споживачів гофрокартону завжди було безліч, і сьогодні їх кількість тільки зростає.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для відкриття власного підприємства, що спеціалізується на виробництві картонної упаковки, знадобляться значні інвестиції. Звичайно, можна закуповувати сировину окремо і з нього вже виготовляти пакувальну тару. Але організація повного виробничого циклу обійдеться дуже дорого, хоча і рентабельність цього бізнесу вкрай висока.

Для початку необхідно придбати виробничу лінію. Модель обладнання буде залежати від виду продукції, який ви збираєтеся робити, точніше від кількості шарів в гофрокартоні. Чим слоистее матеріал, тим він міцніший, але при цьому менш гнучкий. Золота середина — тришаровий гофрокартон, який користується найбільшим попитом.

Приділіть підвищену увагу пошуку постачальника сировини для виробництва. Від його сумлінності буде залежати якість кінцевого виробу.

Щоб відкрити власний міні-завод, знадобиться значна площа — не менше 800 кв. м. На цій території облаштовуються і виробничий цех, складські приміщення, підсобні кімнати. В обов’язковому порядку необхідно підключення електрики, води, опалення. Не обійтися і без хорошої вентиляційної системи.

У середньому з однієї виробничої лінії можна отримувати щомісяця до 200 000 метрів гофрокатона. У перерахунку на рублі це близько 1,2 мільйона. Рентабельність оцінюється в 15-20%.

Share your thoughts