Виробництво гнучкого мармуру: бізнес-ідеї для чоловіків, виробництво

Гнучкий мармур вписується в хай-тек і класику, застосовується в дизайні ресторанів і лазень, і користується попитом у домовласників, які мають смак і фантазію. Матеріал виглядає, як його дорогою попередник, а гнеться, як пластилін!

Дизайнери і будівельники обробляють гнучким мармуром фасади будівель, окантовують вікна та двері; оформляють сходи, рекламні конструкції, огорожі, житлові приміщення та інтер’єри ресторанів.

Гнучкий мармур люблять і власники лазень і саун за його стійкість при вологості і різкому перепаді температур. Матеріал легкий, гнеться, просто ріжеться і прикріплюється до будь-якої поверхні. При цьому він не містить фольмалдегида, а значить, цілком екологічний.

Гнучкий мармур проводиться з микрокальцита і полімерної добавки, від якості якої буде залежати гнучкість та міцність «каменю». У складі суміші може бути мармурова крихта або кварцовий пісок — ці матеріали зберігають натуральний блиск.

Товщина листа складає 3-4 міліметра. Ретельно підійдіть до пошуку постачальника матеріалу: чим краще якість крихти, тим солідніше і дорожче буде виглядати штучний камінь.

Існує декілька технологічних процесів, однак для серійного виробництва краще розглянути автоматизований варіант. Знадобляться сівалка для піску та мармурової крихти, (23 000 рублів), сушильні шафи (45 000 рублів) і пристрій для різання пластів (95 000 рублів) — у сумі 163 000 рублів.

Приміщення виробничого цеху не повинно бути менше 20 метрів, однак для серйозного виробництва необхідно не менше 100 квадратів.

Якщо ви віддасте перевагу автоматизовану систему, швидше за все, отримаєте від компанії приємний бонус у вигляді навчання. Однак без підсобних робітників вам не обійтися: потрібна 4 співробітника, щоб налагодити процес.

Пошук клієнтів почніть з допомогою реклами. Як тільки виконайте перші великі замовлення, бізнес окупиться. Ціна оздоблення штучним каменем на ринку — близько 600 рублів за квадратний метр. Виходить, виручка з одного великого об’єкта площею до 100 квадратних метрів буде доходити до 60 тисяч рублів.

Корисні посилання

Облицювання штучним каменем

Поділіться своєю думкою