Виробництво глазурованих сирків

Глазуровані сирки в нашій країні знають і люблять ще з часів Радянського Союзу. Цей продукт користується незмінним попитом і у дітей, і у дорослих. Заснувавши невелике виробництво глазурованих сирків, можна отримати стабільно високий прибуток.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Виробничий цех обладнується лінією, що складається з декількох вузлів. Їх можна купувати як в комплекті, так і окремо. Для запуску виробництва необхідно придбати агрегат для приготування вихідної суміші, машини для формування і начинки, глазировочную установку, охолоджувальні камери, промислові холодильники та пакувальний апарат.

Найважливіше в цьому бізнесі — це придумати власну унікальну рецептуру і налагодити канали збуту. Якщо ваша продукція дійсно якісна, то зробити останній буде нескладно. Достатньо розробити грамотну рекламну кампанію.

Бізнес по виробництву глазурованих сирків відрізняється високою рентабельністю. При цьому нечуваних вкладень у його розвиток не потрібно. Залежно від запланованих масштабів діяльності, потрібно буде вкласти від 60 до 200 тисяч доларів. Статистика показує, що доходи великих підприємств, що виготовляють сирки, можуть досягати 4 мільйонів рублів на місяць. Тобто при налагоджених каналах збуту окупність настане досить оперативно.

Share your thoughts