Виробництво гіпсових виробів

Деталі інтер’єру з гіпсу користуються величезною популярністю. На виготовленні стельових карнизів, декоративних колон з красивою ліпниною можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Виробничий цех обладнується в промисловій зоні. Звичайно, гіпс — це екологічно чистий матеріал, але все ж при виготовленні виробів з нього виділяється певна частка шкідливих речовин. Тому необхідно працювати з використанням масок, захищають дихальні шляхи.

Для початку необхідно придбати формувальну камеру і вихідна сировина (сам гіпс різного класу, полімери для виготовлення форм). Потрібно забезпечити постійний доступ до чистій прозорій воді, без якої робота неможлива.

Також слід подбати про наявність спеціалізованого інструменту і набрати штат кваліфікованих співробітників. Матеріали, що розповідають про нюанси виробництва, можна знайти в Інтернеті.

Збувати готову продукцію можна за допомогою рекламних оголошень, або уклавши договір з великими будівельними супермаркетами. Потрібно знати, що всього 1 мішок гіпсового матеріалу коштує близько 200 рублів. З нього виготовляється близько 10 декоративних стельових розеток, кожна з яких буде коштувати 200-250 рублів. Прибуток не змусить себе чекати.

Share your thoughts