Виробництво гіпсової плитки

Плитку з гіпсу, з виглядом дуже схожу на справжній цегла, натуральний камінь (в залежності від технології виготовлення), останнім часом все частіше застосовують в дизайні інтер’єрів. Виглядає така обробка дуже презентабельно, а варто при цьому недорого. Виробництво гіпсової плитки може стати відмінним джерелом доходу для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Виготовляти плитку такого типу можна і в домашніх умовах, але для досягнення високих результатів краще налагодити повноцінне виробництво, орендувавши цех і упорядкувавши робочі місця. Велике значення мають кліматичні умови всередині приміщення. Важливо, щоб показники вологості повітря не перевищували 60%, а температура не опускалася нижче 15⁰С і не піднімалася вище 25⁰С. Тільки в цьому випадку вихідна сировина (гіпс) здатне зберегти свої властивості. Плитка, виконана з чистого гіпсу, виходить крихкою, тому до основного складу обов’язково додають пластифікатори, наприклад, гашене вапно.

Для початку достатньо найняти пару робітників, один з яких буде готувати суміш, а інший формувати плитку. На цих же співробітників можна покласти обов’язки по вилученню та навантаження готової продукції.

Комплект обладнання для виробництва гіпсової плитки складається із змішувача, ємності для вимішування форм для заливки. Також необхідно закупити барвники, акриловий лак, шпателі і наждачний папір.

Бізнес характеризується високою рентабельністю. Виготовляючи щомісяця до 100 кв. м. гіпсової плитки, реально отримати 60 000 рублів прибутку. Стартовий капітал не перевищить 150 000 рублів. Таким чином, окупити вкладення можна вже через 3 місяці роботи.

Share your thoughts