Виробництво гідроциліндрів

Гідравлічні циліндри використовуються в якості одного з основних елементів у конструкції сучасних тракторів, вантажівок та іншої спецтехніки. Ці деталі дуже затребувані на ринку, тому виробництво гідроциліндрів вважається вкрай перспективним бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сфера застосування гідроциліндрів широка. Їх використовують у лісовій та видобувній промисловості, в простому і дорожньому будівництві, в комунальній галузі, сільському господарстві, загалом, скрізь, де роботи ведуться з залученням великовагової спеціалізованої техніки. Ці деталі механізму досить швидко зношуються при активній експлуатації транспорту. Ще не так давно їх можна було придбати тільки у великих виробників, які займалися випуском спецтехніки з нуля, але сьогодні гідроциліндри вже стали об’єктом для індивідуального підприємництва.

Комплект обладнання складається з заготівельного переділу, верстатів для механічної обробки, зварювального апарату, токарних верстатів. Для складання виробів упорядковується окрема ділянка. Штат персоналу включає інженера-конструктора, технолога, робітників, менеджера по роботі з клієнтами, бухгалтера, вантажників, водія.

Рентабельність бізнесу оцінюється в 19%. Конкуренція в даній галузі невелика. Пропонуючи широкий асортимент продукції, різні варіанти збірки, ви зможете швидко завоювати цільову аудиторію і обійти конкурентів. Покупців сьогодні вистачає на всіх.

Share your thoughts