Виробництво геотекстилю

Геотекстиль сьогодні отримав величезне поширення. Цей унікальний матеріал з успіхом використовують у найрізноманітніших сферах — від будівництва до медичної галузі. Саме тому виробництво геотекстилю є вкрай вигідною ідеєю для розвитку бізнесу. Але починаючому підприємцю потрібно відразу готуватися до того, що вкладення будуть чималі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Геотекстиль буває двох видів — тканий і нетканий. Останній користується більш високим і стабільним попитом. Він характеризується вологостійкістю і має широкий спектр застосування. Нетканий геотекстиль голкопробивний незамінний при будівництві автомобільних доріг і залізничних полотен. Бізнесмену-початківцю варто звернути увагу саме на нього.

Основна сировина може бути різним. Найчастіше на виробництві використовують поліпропілен, скловолокно або поліефірне волокно. Основне обладнання — це голкопробивний верстат, вартість якого починається від 1,5 мільйона рублів.

Загальна сума стартових вкладень, за підрахунками фахівців, складе не менше 9 мільйонів рублів. Цих грошей достатньо, щоб розвинути виробництво і поставити його на потік. Рентабельність оцінюється в 100%. Але цей показник може варіюватися залежно від потужностних характеристик підприємства та його технічної оснащеності. Якщо хочете швидко вийти на чистий прибуток, то економити на закупівлі обладнання та вихідної сировини не варто. Потрібно зазначити, що вітчизняний геотекстиль на ринку представлений не дуже широко, але його вважають більш надійним, ніж аналогічний товар з-за кордону. Тому, при правильному підході до реалізації проекту, проблем з клієнтами не буде.

Share your thoughts