Виробництво гавайського морозива: бізнес-ідеї виробництво, мінімальні вкладення, для початківців

Морозиво — улюблені ласощі дітей і дорослих. Правда, його дуже складно проводити. Однак, існує простий у приготуванні і не менш смачний аналог — гавайське морозиво. У жарку пору року такий продукт напевно буде користуватися популярністю на пляжах, вулицях міста, навіть в торгових центрах.

Приготувати гавайське морозиво легко, для цього потрібно тільки спеціальне обладнання — шейвер, лід і сироп. Подрібнений шейвером лід потрібно приправити смакотою. Основний солодкий інгредієнт — сироп, але ви можете експериментувати зі згущеним молоком, горішками, шоколадом, словом, тільки ваша уява визначає межі. Одного літра сиропу вистачає приблизно на 20 порцій морозива.

Головне питання, яке постає перед потенційними виробниками гавайського морозива — вибір шейвера.

В інтернеті можна замовити шейверы трьох видів: механічні, електричні й універсальні. Механічні на порядок дешевше, зате поступаються електричним і універсальним в продуктивності. Якщо ви налаштовані серйозно, то краще не скупитися і придбати якісний електричний шейвер.

При гарній організації можна вивести бізнес на цілорічну основу. Якщо ви грамотно виберете місце і не будете скупитися на сиропи, всі витрати окупляться за пару місяців. Де розмістити торгову точку — вирішувати тільки вам. Влітку морозиво буде краще розходитися на пляжах або в парках відпочинку, взимку — у великих торгових центрах. Основні клієнти — молодь і діти, потрібно враховувати це при виборі майданчика.

Оренда місця в ТЦ, звичайно, коштує чималих грошей, але простору вам потрібно зовсім небагато. Для прилавка потрібно «острів» на 6-8 квадратних метрів. Там ви розмістите намет, холодильник з льодом, шейвер і набір різноманітних сиропів та інших смаколиків.

Собівартість порції морозива — близько 20-25 рублів. Продавати його можна за ціною за 75-100 рублів за порцію. В хорошій точці за день можна продати не менше 20 порцій, в перерахунку на чистий прибуток це близько 1500 рублів в день або 45000 рублів на місяць.

Влітку ця цифра може бути в 1,5-2 рази вище. У спеку звичайна людина запросто може з’їсти 2-3 порції за раз. Підвищити продажі взимку допоможуть всілякі акції. Грамотний підхід до бізнесу допоможе вам розкрутити свій продукт, практично не вкладаючи в це грошей.

Share your thoughts