Виробництво гаражів-пеналів

Гараж пенального типу — відмінний варіант для автомобілістів, які не мають можливості побудувати шикарний будинок для особистого авто. З одного боку, гараж-пенал має доступну вартість, а з іншого прекрасно забезпечує збереження транспорту, оберігає його від погодних катаклізмів і посягань сторонніх осіб.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Гаражі-пенали мають масу достоїнств. До таких відносять малу вагу і легкість монтажу. Основним матеріалом для виготовлення гаражної конструкції служить оцинкований металевий профлист, зведення фундаменту не потрібно. Листи металопрофілю кріпляться до попередньо змонтованому каркасу з міцних стовпчиків. Істотне переваги «пеналів» — це мобільність. При необхідності приміщення легко розбирається, швидко переміщується на інше місце і також оперативно зводиться знов.

Щоб розпочати власне виробництво гаражів-пеналів, необхідно запастися спеціалізованим інструментом і матеріалами: зварювальним апаратом, листами профнастилу, сталевими куточками, механізмом для відкриття/закриття майбутніх воріт гаража, заклепками і т. д.

Підприємство буде, в основному, працювати на замовлення за індивідуальними проектами, так як кожному клієнту необхідні певні розмірні параметри гаражного простору. Чим більше нюансів у замовленні (наявність/відсутність у гаражі систем зберігання та іншої «начинки»), тим вище буде вартість готового виробу.

На витратних матеріалах економити не варто. Чим якісніше буде ваша продукція, тим швидше буде рости число клієнтів. Посприяє цьому горезвісне «сарафанне радіо». Собівартість гаража з профлиста разом з установкою становить від 20 до 30 000 рублів. Продавати готовий виріб можна в 2 рази дорожче і при цьому розраховувати на безперебійний потік замовлень.

Share your thoughts