Виробництво гамаків: бізнес-ідеї домашній бізнес, для жінок, виробництво, мінімальні вкладення, для початківців, іноземні

Гамак прийшов до нас від індіанців — на Карибських островах аборигени спали в «меблів», яка захищала їх від вогкості землі і низько літаючих комах. У європейських країнах та Росії гамак призначається для відпочинку влітку в тіні дерев.

Гамаки шиються з сітки або тканини і оформляються бахромою, вишивкою, мереживом. Спальне місце може бути як для одного, так і для декількох осіб.

Щоб зробити гамак, не потрібно володіти унікальними навичками. Для виробництва спальних місць потрібно лише обладнане приміщення і кілька співробітників.

Для обладнання знадобиться: стіл для швейної машинки (близько 16 тисяч рублів) і напівпрофесійна машинка (3 400 рублів). Обладнуючи робоче місце, поставте зручний стілець для швачок (2 000 рублів) і зробіть хороше освітлення (711 рублів). Все це обійдеться вам в 22 тисячі рублів.

Матеріали для одного гамака з натуральної тканини коштують 500 рублів: тканина шириною не менше 1,1 метра, шнур для строп не менше 7-8 міліметрів, тасьма шириною від 5 сантиметрів до 3 метрів і нитки бобіною не менше 2, 5 кілометра.

Швачка обшиває тканина з усіх боків, з обрізків робить 12 петель, щоб пришити їх до основи на відстані 20 сантиметрів один від одного. Петлі професіонали прошивають кілька разів, адже на них припадає основний вагу. Залишиться лише сформувати петлю, на яку господар прикріпить гамак в тіні дерев на своїй ділянці.

Мінімальна ціна гамака на ринку — 1 750 рублів. Швачка може готувати за зміну 5 гамаків, за це їй належить зарплата не нижче 15 тисяч рублів.

Ви можете почати з гамаків для кішок: міні-лежанки виробляти ще легше, а попит на товари для домашніх тварин є завжди.

Просувати бізнес краще в інтернет-магазині, а стартувати взимку, щоб встигнути підготувати і розпочати виробничий процес. Реалізовувати гамаки можна як дачникам, так і власником котеджів.

В подальшому, коли бізнес почне набирати обертів, задумайтеся над оригінальними рішеннями: ваші гамаки будуть цінуватися вище, якщо ви зможете працювати за індивідуальними замовленнями клієнтів.
Ускладнюючи процес, можете вшивати в гамаки кільця для монтування в стіну, готувати рамні гамаки або прикрашати звичайні декоративними елементами.

Поділіться своєю думкою