Виробництво футболок

Статистика показує, що кожна третя представниця прекрасної статі в нашій країні має в своєму гардеробі легінси. Цей зручний і стильний елемент одягу не виходить з моди вже десятиліття поспіль. Тому, заснувавши власне виробництво футболок, можна отримати стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для цеху підійде приміщення площею 90 кв. м. Його необхідно обладнати швейними машинами, оверлком, машинкою для вишивання, розкрійний столом, професійним праскою і відпарювачем, дошкою для прасування, а також набором інструментів і аксесуарів для швейної справи (голками, сантиметровою стрічкою, лекалами і т. д.). Загальні витрати на цьому етапі складуть близько 6 000 доларів.

Для виготовлення джемперів, як правило, використовують синтетику. Такі тканини еластичні, податливі, швидко приймають форму тіла, зручні в носінні. Врахуйте, що матеріали повинні бути якісними — від цього безпосередньо залежить рівень продажів (китайського ширвжитку і так скрізь багато, важливо створити альтернативу).

Розробіть власну колекцію футболок на різні випадки життя — для спорту, для повсякденного носіння, для зимового періоду і т. д. Головне — створити цікаві моделі, а організувати їх пошиття — це вже справа техніки. Потрібно всього лише найняти 5-6 досвідчених швачок.

Загальна сума стартового капіталу складе близько 17 000 доларів. Рентабельність проекту оцінюється в 60%. Собівартість 1 пари жіночих встановилася на рівні 8 доларів, а оптова ринкова вартість — вже 12-13 доларів. Реалізовуючи щомісяця 500 одиниць товару, можна отримати не менше 4000 доларів чистого прибутку.

Share your thoughts