Виробництво фотоплитки

Фотографічні панно, нанесені на керамічну поверхню плитки, користуються величезним попитом у населення всієї країни. Таким чином найчастіше оздоблюють кухні або ванні кімнати. Фотоплитка — матеріал міцний, довговічний і при цьому оригінальний. Саме тому на її виробництві можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для запуску власної плиткової майстерні потрібно придбати комплект спеціалізованого обладнання: промисловий принтер, камеру для сушіння, краскопульт, ноутбук, меблі для облаштування офісу. Сучасні принтери здатні надрукувати, в середньому, 1 кв. м. фотоплитки в годину. Загальна сума інвестицій на цьому етапі складе близько 255 000 рублів.

Потрібно відзначити, що всі виробничі агрегати мають мінімальні габарити, тому їх цілком допустимо використовувати в домашніх або гаражних умовах. На початковому етапі можна працювати самостійно. Зі збільшенням числа замовлень і розширенням клієнтської бази доцільно найняти помічників.

Обов’язково внесіть в бізнес-план витрати на закупівлю сировини (близько 70 000 рублів), а також витрати на оформлення компанії (близько 10 000 рублів). Таким чином, сума стартового капіталу складе 335 тисяч рублів. При налагоджених каналах збуту усі інвестиції, як правило, повертаються вже через 4 місяці роботи. Після цього підприємець-початківець отримує не менше 84 000 рублів чистого прибутку щомісяця.

Share your thoughts