Виробництво фломастерів

Асортимент фломастерів в сучасних магазинах досить широкий, і попит на них не падає. Навпаки, з’являються нові види, які швидко набувають популярності. Заснувавши власне виробництво фломастерів, можна побудувати високоприбутковий бізнес

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Фломастери діляться на кілька типів: класичні, з ефектом акварелі, потовщені, з додатковими ефектами (блиском, неоновим світлом), стираються і т. д. На початковому етапі визначитеся з асортиментом, а потім вже приступайте до розробки бізнес-плану.

Для виготовлення корпусу і стрижнів фломастерів застосовують найрізноманітніші матеріали. На початковому етапі чорнило варто замовляти у сторонніх виробників, так як процес їх виробництва досить складний і вимагає наявності кваліфікованих майстрів з великим досвідом роботи. В іншому випадку, є ризик отримати неякісний продукт і прогоріти.

Площа виробничого цеху складе близько 200 кв. м. Кількість співробітників варіюється в межах від 8 до 15 осіб. Розміри стартового капіталу складуть 2-3 мільйони рублів. У середньому, подібні проекти гарантовано окупають себе за 2,5 року.

Share your thoughts