Виробництво фігурного цукру

Для відкриття повноцінного цукрового заводу необхідно кілька мільйонів рублів. Якщо ви не можете похвалитися наявністю потрібної суми, так і знання в цій області не можна назвати значними, то можна спробувати зайняти більш вузьку і менш витратну нішу і налагодити виробництво фігурного цукру.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Цукрові фігурки гарантовано привернуть увагу широкої цільової аудиторії. Адже набагато цікавіше їсти цукор якоїсь нестандартної форми. За ідею можна взяти фігурки кольорів, котиків, собачок, качечок, грошових знаків і т. д. Також відмінним варіантом буде виготовлення різнобарвного кускового цукру.

Упаковка цукрових фігурок може бути звичайною (повсякденному) або святкової (спробуйте створити обмежені серії подарункових наборів, наприклад). У будь-якому випадку, для реалізації такого проекту у великих масштабах потрібно спеціалізоване обладнання. Технологія виробництва включає кілька етапів: спочатку готують рідкий барвник, потім розмішують цукрову сировину з водою і додають в цей склад барвник. Після цього масу формують, сушать, а готові фігурки фасують і упаковують.

Так як цукрові фігурки — продукт відносно новий, можна не сумніватися, що публіка виявить до нього інтерес. Стартові вкладення індивідуальні в кожному конкретному випадку. Рентабельність бізнесу варіюється в діапазоні від 20 до 50%.

Share your thoughts