Виробництво фасованого меду

Мед корисний, смачний і тому дуже затребуваний в нашій країні продукт. На фасування і продажу цього лікувального ласощі можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Суть проекту проста: ви знаходите оптових постачальників меду серед бджільницьких господарств, купуєте обладнання для фасування і реалізуєте готовий продукт, упакований в тару різного об’єму, вже за більш вигідними цінами.

Рентабельність бізнесу підрахувати нескладно. Припустимо, середня вартість 1 кг меду оптом становить 100 рублів. А мед, розкладений по баночках і закритий кришкою, варто вже на 50% дорожче — приблизно 150 рублів за кг Вигода очевидна!

Среднепроизводительное обладнання оцінюється в 120 000 рублів. Для його встановлення, а також облаштування складських приміщень буде потрібно орендувати цех площею 100 кв. м. Обслуговувати лінію здатні 4 людини (робота позмінно).

Пропонувати свій товар доцільно також оптом, продовольчі магазини і великі супермаркети. Практика показує, що навіть при 50%-ної завантаженості всі вкладення в такий проект окупаються вже протягом одного весняно-літнього сезону.

Share your thoughts