Виробництво фарб для волосся

Індустрія краси розвивається стрімкими темпами. Затребуваність різних косметичних засобів, у тому числі і фарб для волосся, постійно зростає. На виробництві останніх можна побудувати високоприбутковий бізнес, незважаючи на досить високу конкуренцію.

Фарби для волосся підрозділяються на три основні категорії: перманентні (мегастойкие), напівперманентні (щадні) і відтінкові (характеризуються низькою стійкістю і нешкідливістю). На початковому етапі визначитеся з продукцією, яку ви хочете робити.

Практика показує, що найбільшим попитом сьогодні користуються напівперманентні і відтінкові засоби для фарбування, тому варто звернути увагу саме на ці варіанти. Виробляючи якісні щадні барвники в доступній ціновій категорії, можна скласти гідну конкуренцію зарубіжним фарбам, які на порядок дорожче вітчизняних, але при цьому не відрізняються високою якістю.

Після підбору приміщення для цеху, необхідно придбати спеціалізоване обладнання, а саме вакуумний, плавильний, атмосферне реактори, а також реактор для барвника. Загальна вартість становить близько 5 мільйонів рублів. Але перед тим, як вкласти кошти в дорогі агрегати, необхідно спрямувати всі зусилля на пошуки хороших фахівців і розробку рецептури фарб. Майбутнє — за натуральними матеріалами, постарайтеся взяти цей факт за основу і відштовхуйтеся саме від нього, хоча створити натуральну і водночас стійку фарбують субстанцію досить непросто. Виробництво натуральних барвників характеризується мінімальною конкуренцією, і це повинно стати відправною точкою для бізнесмена-початківця.

Прибуток і терміни окупності в «красящем» бізнесі підрахувати досить складно — все залежить від обсягів виробництва і продуманості маркетингової стратегії. Але, в будь-якому випадку, справа це високорентабельне, тому спробувати себе у ньому, безумовно, варто.

Поділіться своєю думкою