Виробництво фанери

Одним з найпопулярніших будівельних матеріалів, безумовно, є фанера. Її використовують в різних промислових виробництвах, на меблевих підприємствах, в суднобудуванні. На виготовленні фанери можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Фанерні листи робляться з деревного шпону, який укладається і пресується в кілька шарів. Без спеціалізованого обладнання та кваліфікованих фахівців у цій справі не обійтися. Щоб реалізувати бізнес-ідею, необхідно оснастити цех верстатом для склеювання шпону, верстатом для приготування клейкої субстанції, клеенаносящим агрегатом, механізмом для чіткої укладання сировини, пристроєм для подавання фанери на обработочную лінію, дробильным і шліфувальним верстатом, а також апаратом для збору та утилізації відходів.

Про технології виготовлення добротної фанери є безліч матеріалів на спеціалізованих сайтах в Інтернеті. Нюансів маса, починаючи з того, що необхідно стежити за вологістю шпону: показник вологості вище 6% може зіпсувати всю роботу. Тому до організації підприємства необхідно підійти відповідально на всіх етапах, включаючи пакувальний транспортувальний.

Знайти клієнтів на фанеру не складе труднощів: матеріал можна постачати як роздрібним покупцям, так і оптом в спеціалізовані торгові точки.

Share your thoughts