Виробництво евроштакетника

Паркани з евроштакетника сьогодні можна зустріти дуже часто. Такі огорожі виглядають акуратно і стильно. Виробництво евроштакетника може стати відмінним бізнес-проектом для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку потрібно знайти відповідне приміщення площею близько 60 кв. м. В якості основної сировини використовується оцинкована сталь, що поставляється в рулонах. З устаткування буде потрібно прокатний станок, размоточный барабан, спеціалізована профільна гільйотина, стіл для упаковки. Загальні витрати на формування сировинної бази та благоустрій цеху складуть не менше 20 000 доларів.

Щоб виробництво було безперебійним, потрібно не менше 3 робочих, які будуть займатися безпосередньо виготовленням евроштакетника, а також адміністративний персонал (бухгалтер, менеджер з продажу і т. д.).

У загальній складності, розміри стартового капіталу складуть 30 000 доларів (з урахуванням витрат на рекламну кампанію). Рентабельність бізнесу оцінюється в 50%. При налагоджених каналах збуту і мінімальної вартості готової продукції 4 долари за метр окупити всі витрати можна за рік роботи.

Share your thoughts