Виробництво електродів для зварювання

Такий продукт як зварювальні електроди користується незмінним попитом на території нашої країни. Побудувати прибутковий бізнес на виробництві цих витратних матеріалів не так і складно, як може здатися на перший погляд.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку необхідно детально вивчити технологію виробництва електродів. Виготовляються вони із сталі, точніше, з сталевого дроту. На першому етапі відбувається нарізка заготовок, потім їх зачищають і покривають спеціалізованим складом шляхом занурення в обмазувальну масу або за допомогою опресування (останній спосіб найбільш актуальний).

Для благоустрою виробничого цеху повного циклу потрібно закупити таке обладнання: дробильно-млинову установку, печі для сушіння, дозатор і смесильную машину, прессовальный верстат для брикетировки, обмазочный прес, зачищающее пристрій, маркувальну машину, відрізний верстат, пакувальну лінію.

Цікаво, що електроди можна виготовляти і в домашніх умовах. Багато матеріалів на цю тему викладено на просторах Інтернету.

Основна цільова аудиторія підприємця — початківця- будівельні магазини, бази, постачальники будівельних компаній, виробники металоконструкцій. Налагодити канали збуту допоможе грамотна реклама, тому не скупіться на фінансування рекламної кампанії.

Сума стартових вкладень оцінюється в 1,5 мільйона рублів. Рентабельність в середньому 30%. Якщо з пошуком клієнтів складнощів не виникне, то всі витрати окупляться вже через 6-7 місяців.

Share your thoughts