Виробництво дзеркальної плитки

Рентабельний і не вимагає наявності значного стартового капіталу бізнес — виготовлення і продаж дзеркальної плитки. Щоб запустити власне виробництво, слід придбати готові дзеркальні листи. Звичайно, можна купити дзеркальний брухт і робити дзеркала самостійно, але перший варіант менш трудомісткий. Після закупівлі сировини потрібно розрізати його на однакові квадрати розміром 150 на 150 см і відшліфувати краю, зробивши їх рівними і безпечними в процесі використання плитки за призначенням.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для проведення всіх перерахованих вище процедур потрібні певні інструменти: склоріз і наждачний круг. Плитку зручно робити на широкому столі, тому потрібно попередньо організувати робоче місце. Якщо є фінансова можливість, краще замість шліфувального круга купити спеціальний верстат.

Вартість дзеркальної плитки зростає в кілька разів, якщо на її поверхні є малюнок. Такі зображення наносяться за допомогою трафарету методом набивання (струменем піску під тиском). Звичайно, можна і малювати на дзеркалах звичайною фарбою, але набитий малюнок виглядає привабливіше і витонченіше.

Для закупівлі 1 кв. м. дзеркального сировини знадобиться 350-400 рублів. Готова плитка коштує вже 750-800 рублів за той же обсяг. Один чоловік в місяць здатний без праці виготовити 150 кв. м. плиткового покриття.

Дзеркальну плитку з успіхом застосовують для дизайну інтер’єрів. Виглядає дорого і стильно, тому покупець на такий дорогий продукт знайдеться завжди.

Share your thoughts