Виробництво дизайнерських вогнегасників

Здавалося б, як можна заробити мільйони на вогнегасниках? Адже цей бізнес вже повністю освоєний, і нестачі продукції не відчувається. Виявляється, заробити можна, і чимало. Це довів рядовий співробітник пожежної служби із невеликого шведського містечка. Майкл Олссон заснував власне виробництво вогнегасників, але не звичайних, а з ексклюзивним дизайном. І це починання принесло йому нечуваний прибуток.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Після виходу на заслужений відпочинок Майкл задумався про те, як можна урізноманітнити пенсионерский побут. Чоловік вирішив продавати вогнегасники простим городянам, але бізнес не надто вдався — у шведів тримати в будинках вогнегасники не дуже прийнято. Провівши невелике опитування, колишній пожежник з’ясував, що багато хто відмовляється від зберігання цього потрібного приладу будинку з-за його непривабливого дизайну. Мовляв, псують страшненькі традиційні вогнегасники інтер’єр. І ось тоді у Майкла раптом прокинулася дизайнерська жилка — він вирішив випустити серію привабливих моделей засоби боротьби з пожежею.

Ідея виявилася блискучий. Придбати презентабельні вогнегасники чорного кольору з гладкою лакованою поверхнею захотіли дуже багато. Незабаром пенсіонер уклав кілька великих контрактів на поставку своєї продукції оптовими партіями. Сарафанне радіо спрацював «на ура», замовлення пішли один за одним. Сьогодні пересічний швед став власником величезної корпорації з мільйонними оборотами коштів.

Share your thoughts