Виробництво дизайнерських наклейок для клавіатури

Персональний комп’ютер є сьогодні чи не в кожній квартирі. Багато користувачів ПК прагнуть зробити свою техніку унікальною і неповторною, відрізняється від стандартних моделей. Це можна реалізувати, не докладаючи значних зусиль, за допомогою незвичайних наклейок на клавіатуру. Зайнявшись виробництвом подібних виробів, підприємці-початківці мають можливість побудувати прибутковий бізнес без істотних вкладень.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту вам буде потрібно стандартний набір устаткування: особистий комп’ютер, кольоровий принтер, плоттер, плівка для друку, полімерний лак для ламінування. Звичайно ж, не обійтися без дизайнерських здібностей та уміння працювати в графічному редакторі.

Розрахункова сума стартового капіталу — близько 1000 доларів. Собівартість одного комплекту барвистих наклейок становить 40 — 50 рублів. У роздріб ж таку продукцію можна легко продавати за 150 — 250 рублів, в залежності від складності виконання.

Коли пробна партія наклейок буде готова, приступайте до рекламної кампанії. Пропонуйте свій товар комп’ютерних магазинах, надайте зразки у великі офіси, презентуйте свою креативну продукцію через Інтернет. Всесвітня павутина допоможе вам у охоплення широкої цільової аудиторії масштабах всієї країни.

Share your thoughts