Виробництво дизайнерських фартухів

Фартух на кухні будь дбайливою господині. Виготовлення текстильних виробів з незвичайним дизайном може стати дуже вигідним бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб налагодити виробництво, необхідно обладнати невеликий пошивний цех. Для початку можна виготовляти фартухи прямо в стінах власного будинку. Шити їх нескладно — вони не мають стандартного розмірного ряду. Конструкція універсальна і підходить більшості фігур. Звичайно, відступу є, але це можна вирішити. Наприклад, жінкам з дуже пишними формами можна запропонувати виготовлення фартухів на замовлення за індивідуальними параметрами.

Для початку потрібно закупити тканини і фурнітуру. Щільний натуральний текстиль (льон і бавовна) в побуті використовувати не дуже комфортно, так як водо-та брудовідштовхуючі властивості його залишають бажати кращого. Бавовняні і лляні фартухи, як правило, купуються в якості декоративного елемента «не на кожен день», їх з задоволенням підносять в якості подарунків. Тому якщо ви хочете створювати саме дизайнерські фартухи в невеликих кількостях, які будуть носити функцію інтер’єрного прикраси, то бавовна і льон підійдуть. В інших випадках краще зупинити вибір на синтетичних тканинах.

Собівартість одного лляного фартуха становить близько 450 рублів (витрати на 1,5 м тканини, декоративне оздоблення мереживом і стрічками, ґудзики). Якщо дизайн виробу незвичайний, продати його можна, як мінімум, в 2 рази дорожче. Тобто рентабельність бізнесу досить висока.

Для відкриття повноцінного цеху потрібно орендувати приміщення площею 100 кв. м. На обладнанні можна значно заощадити, так як ви будете шити, в основному, з тонких тканин, а з цим впораються і малопотужні швейні машини. Якщо його панірують виготовляти не менше 30 виробів у день, потрібно подумати про грамотної рекламної кампанії — без цього товар реалізувати не вдасться. Робіть рекламу в тематичних друкованих ЗМІ — кулінарних і модних журналах, створіть власний сайт в Інтернеті, спробуйте налагодити співпрацю з місцевими закладами громадського харчування. При належному завзятості все обов’язково вийде!

Share your thoughts