Виробництво дюбелів

Попит на будівельні матеріали неухильно зростає. Заснувавши невелике виробництво дюбелів, можна отримати стабільно високий дохід у найкоротший період часу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Дюбель — це пластиковий кріпильний елемент, який активно експлуатується в будівництві. Перш, ніж приступити до реалізації задуму, уважно вивчіть конкурентів. Не сьогоднішній день конкуренція у цій сфері невисока, але «суперники» все ж є. Ретельно продумайте маркетингову стратегію, пошукайте ринки збуту, оцінити всі ризики і тільки потім можна починати вливання в бізнес-сферу.

Головна цільова аудиторія підприємства по виробництву дюбелів — великі будівельні ринки, гіпермаркети, бази, склади, будівельні компанії, які закуповують товари такого типу оптом.

Основним виробничим сировиною є нейлону і ПВХ. Перший у виробництві більш кращий, так як нейлонові вироби характеризуються найбільшою міцністю і довговічністю. При цьому ПВХ — дешевше, тобто собівартість продукції буде нижче. Тут вирішувати тільки вам.

Для організації цеху знадобиться комплект спеціалізованого обладнання, до складу якого входять сушарка для сировини, термопласт, прес-форми. Вартість повноцінної автоматизованої лінії встановилася на рівні 1 млн. 200 000 руб. Щоб заощадити на закупівлі обладнання, можна придбати б/у станки, або замовити аналоги з Китаю.

Бізнес дуже швидко «піде в гору», якщо вам вдасться залучити постійних замовників. Демократична цінова політика та висока якість товару — запорука успіху вашого бізнесу!

Share your thoughts