Виробництво дитячих самокатів

Самокати обожнюють всі, від мала до велика. Особливо цей нехитрий вид транспорту полюбився дітям. На виробництві дитячих самокатів можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Почати варто з пошуку відповідного приміщення під цех. Площа території не повинна бути меншою 250 кв. м. Це зумовлено тим, що виробництво буде вестися в кілька етапів, для кожного з яких повинна бути окрема зона.

Розміри штату персоналу залежать від виробничих обсягів. Таке підприємство в обов’язковому порядку вимагає наявності дизайнера, зварювальника, складальника, фахівця з фарбування, декоратора. Не обійтися і без адміністративних працівників (менеджерів, бухгалтера тощо).

Повноцінна виробнича лінія для виготовлення дитячих самокатів коштує близько 10 000 доларів. Вона включає в себе верстат для нарізування металевих труб, профілегибочний верстат, апарат для зварювання, камеру для сушіння, обладнання для фарбування, транспортер. Також необхідно буде закупити основне виробниче сировину. На це піде ще близько 4000 доларів.

Якщо ваш товар буде дійсно оригінальним, якісним, зручним і при цьому доступним за вартістю, то всі витрати на організацію цеху можна окупити вже протягом 1 року роботи. Але важливо провести хорошу рекламну кампанію. З часом, коли справи підуть в гору, можна розширювати асортимент і почати виготовляти самокати для дорослого населення.

Share your thoughts