Виробництво дитячих ліжечок

Предмети побуту, призначені для маленьких дітей, завжди будуть користуватися високим попитом у населення. Саме тому на виробництві дитячих ліжечок можна побудувати високорентабельний бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно розуміти, що конкуренція в даній галузі досить висока, і щоб зайняти гідне місце в ніші, необхідно запропонувати споживачеві дійсно якісну і надійну продукцію за доступною вартості.

Приміщення для організації виробництва повинно бути просторим, чистим і сухим. Звичайно, можна замовляти елементи меблів на сторонніх підприємствах, а самому займатися тільки їх складанням і декором. Але вигідніше буде побудувати повноцінний цикл виготовлення ліжечок для малюків.

Орендувавши відповідну площу, можна зайнятися закупівлею обладнання. Вам знадобляться розкрійний центр, електричний лобзик, дриль, фуганок, потужний шуруповерт, кілька клейових пістолетів, для обробки країв агрегат, інструмент для обшивки, промисловий фен. Загальні витрати на придбання всього комплекту складуть близько 420 000 рублів.

В якості основної сировини використовується самий екологічний і безпечний матеріал — деревина (береза, дуб, сосна тощо).

Не обійтися і без грамотної рекламної кампанії. Без неї просто неможливо буде знайти хороших клієнтів і домогтися швидкої окупності, терміни якої при правильній організації реклами складуть не більше 8 місяців.

При середній ціні на один виріб 7-8 тисяч рублів цілком реально вийти на чистий прибуток в розмірі 70 000 рублів щомісяця.

Share your thoughts