Виробництво дитячих беговелов

Беговелы (вони ж велобіги) — порівняно новий тип транспортного засобу, призначений для дітей від 1 року до 5 років, у яких поки ще не виходить кататися на повноцінному велосипеді і утримувати рівновагу. Зовні беговел виглядає як звичайний велосипед, але в його конструкції відсутні педалі. Щоб їхати, досить відштовхуватися ногами. Виробництво велобегов може стати прибутковим бізнес-проектом для підприємців-початківців.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Більшість сучасних велобегов передбачає можливість додавання педалей надалі, але є й прості моделі, що функціонують тільки за принципом самоката.

Для реалізації проекту буде потрібно цех площею не менше 200 кв. м. Простір зонується, виділяється окреме місце для кожного виробничого етапу. Для такої робочої площі доцільно створити штат співробітників з 20-25 осіб. З обладнання потрібно машина для нарізання труб, трубогибочный верстат, зварювальний апарат, пристрій для остаточного формування деталей, фарбувальна камера, камера для сушіння, пристрій для формування коліс. В цілому вартість виробничої лінії становить 20 000 доларів.

Основна сировина для виготовлення велобегов — порожнисті металеві труби. Краще віддати перевагу сталі або хрому. Шини та покришки доцільно закуповувати в інших виробників. На закупівлю основних матеріалів піде не менше 5000 доларів.

Попит на беговелы постійно зростає. Одна якісна модель коштує не менше 80 доларів. Якщо у робочу зміну виготовляти 50 виробів, то щомісячна прибуток складе близько 15 000 доларів. Рентабельність бізнесу оцінюється в 40%. Терміни окупності — 12 місяців.

Share your thoughts