виробництво дитячого манежу для поїзда

Створення подібного шедевра могло прийти в голову тільки молодій мамі, яка любить подорожувати і добре розуміє, наскільки це складно робити з дітьми. Екатеринбурженка Надія Ільїна не з чуток знала, яке це — перевозити маленької дитини у вагоні поїзда. Намучившись з власним чадом в дорозі, дівчина вирішила придумати пристосування, що полегшує життя мандрівників і їх малолітніх бешкетників.

Таким чином на світ з’явився дитячий манеж для поїзда. Унікальний пристрій виконує безліч функцій. По-перше, воно дає гарантію, що малюк не впаде з полиці під час сну, і сплячий поруч батько може не турбуватися за його здоров’я. По-друге, в такому манежі дитина відчуває себе захищеним, у затишному куточку зручно розташовувати іграшки і ходити на горщик, сховавшись від сторонніх очей.

Кріпиться манеж дуже швидко за допомогою стрічок до бортикам купейних полиць. Демонтувати його також просто. Найважливіше, що виріб важить дуже мало, воно компактно складається в невелику сумочку і не займає багато місця в багажі.

Отримавши патент на свій винахід, Надія Ільїна зуміла відкрити свій бізнес під товарним знаком «Манюня». Заповзятливої молодій мамі пощастило отримати персональний грант у розмірі 480 тисяч рублів за програмою фінансування початківців підприємців Свердловської області.

Тепер Надія ще і має контракт з РЖД, що дозволяє реалізовувати дитячі манежі в самих поїздах.

Таким чином, придумавши унікальний виріб для полегшення материнських буднів і запатентувавши його, можна відкрити прибутковий бізнес.

Поділіться своєю думкою