Виробництво дитячого харчування

На перший погляд може здатися, що ринок дитячого харчування перенасичений, і починаючим підприємцям на ньому просто не залишилося місця. Насправді, справи йдуть інакше. Статистика показує, що левова частка продуктів з цієї категорії поставляється до нас з-за кордону, тобто для вітчизняних виробників всі шляхи відкриті. В умовах політики імпортозаміщення виробництво дитячого харчування може стати дуже прибутковим бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Найбільш перспективними напрямками вважають виготовлення питної води для дітей, сухих сумішей, а також овочевих і фруктових пюре. Підприємцям-початківцям варто розглянути саме їх. Але потрібно враховувати, що для виробництва сухих молочних сумішей необхідно саме дороге обладнання, яке буде по кишені далеко не кожному.

Визначившись з асортиментом, приступайте відразу до пошуку постачальників вихідного сировини. Підібравши відповідні варіанти, можна шукати приміщення і займатися бюрократичними питаннями.

Площа міні-заводу буде не менше 500 кв. м. На цій території необхідно розмістити не лише цех, але і складські зони, лабораторію, підсобні приміщення. Якщо ви збираєтеся виготовляти пюре, то необхідно придбати мийні агрегати, дробарки, парогенератори, бланширователь, протиральний верстат. Якщо у вашої продукції передбачається наявність зернових культур, то будуть потрібні промислове сито, зерносушарка, машина для помелу, аспіратор і інше додаткове устаткування. Комплектація виробничої лінії залежить від типу вироблених товарів.

Мінімальний розмір стартового капіталу становить 2 000 000 рублів. Якщо маркетингова політика побудована професійно, то просунути якісну нову продукцію на ринок буде нескладно. На початковому етапі розміри прибутку можуть досягати 100 000 рублів. Тобто, окупити витрати можна через 12-18 місяців безперервної роботи.

Share your thoughts