Виробництво ДВП

Бізнес-ідея по виробництву деревностружкових плит є дуже рентабельною. Для виготовлення цього матеріалу використовують різні відходи від деревини, а також неякісне дерево. При цьому ДВП дуже затребувана в багатьох сферах діяльності, в тому числі в меблевому виробництві і будівельно-оздоблювальних роботах, тому покупець на цю продукцію завжди знайдеться зважаючи цінової доступності і багатофункціональності.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основних технологій виготовлення ДВП дві: мокрий спосіб і сухий спосіб. При першому варіанті плита формується у воді, потім отриману сировину проходить етап нарізки, а вже потім пресування. При другому варіанті ДВП формують відразу з сухої стружки і тирси методом гарячого пресування. Полотна при цьому не повинні мати вологість не більше 8%.

Потрібно зазначити, що вітчизняним виробникам більше полюбилася мокра технологія виробництва ДВП, хоча у всьому світі її давно вважають пережитком минулого. Детальну інформацію про кожного з методів можна знайти у спеціалізованій літературі або на сторінках Інтернету.

Організація підприємства, що виробляє ДВП, потребує чималих зусиль і фінансових витрат. Тільки на будівництво і благоустрій міні-заводу може піти не менше року. При цьому конкуренція в цій сфері вкрай мала, і рентабельність бізнес-ідеї оцінюється в 116%.

У рік підприємство здатне приносити до 280 млн. рублів за умови, що буде можливість реалізувати до 130 000 кубічних метрів ДВП за цей період.

Share your thoughts