Виробництво дверних урізних замків

Надійність дверних замків у наш непростий час дуже важлива. Організувавши виробництво таких атрибутів високої якості, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Розміри виробничого цеху залежать від масштабів діяльності. Для початку цілком достатньо і 60 кв. м. Штат персоналу буде більшим — не менше 20 осіб. Це і кілька слюсарів-верстатників, і різноробочі, і вантажники, і комірники, і маркетологи, і працівники бухгалтерії, і медперсонал.

Витрати на сировину варіюються в залежності від виду обраного матеріалу. Приміром, 1кг стали оцінюється в 3 долари, такий же обсяг латуні — в 2,5 долара, а мідь буде коштувати трохи більше 1 долара. Комплект обладнання обійдеться в 7000 доларів. Повноцінна виробнича лінія складається з верстата для різання металу, шліфувальної машини, згинального верстата, зварювального апарату, фрезерного і токарного станків, дрібного допоміжного інструменту.

Загальна сума стартового капіталу складе близько 16500 доларів. Термін окупності залежить від кількості вироблених виробів. Наприклад, якщо в місяць виготовляти 1300 врізних замків, то можна окупити всі витрати вже через 3-4 місяці.

Share your thoughts