Виробництво дверей з шпону

Шпоновані двері — універсальний варіант, який з успіхом використовується як в офісних, так і житлових приміщеннях. Двері зі шпону відрізняються прекрасним зовнішнім виглядом і доступною вартістю. Попит на них з роками тільки зростає, тому виробництво шпонованих дверей є відмінною ідеєю для бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку необхідно орендувати відповідний виробничий цех і придбати спеціалізоване обладнання, а саме шипорізний, універсальний, форматно-розкрійний, кромкообрізний, торцювальний і універсальний верстати. Плюс, знадобиться пневматичний прес і вайма.

Технологія виробництва досить проста. Спочатку з сухої деревини (бруса, обрізків) виготовляють полотно, калібрують його і наклеюють шпон. Після цього двері обробляють, декорують, оснащують фурнітурою, монтують замки.

Основна цільова аудиторія бізнесмена — початківця- це великі торговельні мережі та будівельні бази, що займаються реалізацією та монтажем дверних конструкцій. Не зайвим буде організувати доступ до ваших виробів і роздрібним покупцям. У разі, якщо ви збираєтеся додатково надавати послугу встановлення дверей, подбайте про наявність в штаті кваліфікованих фахівців.

Для реалізації проекту будуть потрібні значні фінансові витрати — не менше 1 300 000 рублів. Якщо ваш продукт дійсно якісний і при цьому доступний за ціною, то всі інвестиції окупляться вже через 6-7 місяців.

Share your thoughts