Виробництво ДСП

Практичний і доступний за ціною будівельний матеріал ДСП користується величезним попитом як в оптових масштабах, так і у роздрібних покупців. На виробництві ДСП можна побудувати прибутковий і швидко окупається бізнес з значними вкладеннями на старті.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Технологія виготовлення ДСП проста: в якості сировини виступають дрібна деревна стружка і спеціальний клей на смолистої основі. З цієї суміші під впливом високих температур і тиску отримують міцну монолітну плиту.

Для облаштування цеху потрібно закупити спеціалізоване обладнання: смешивающую та формувальну машину, преси, охолоджуючий агрегат, шліфувальний пристрій, розкрійні верстати, рубальні машини, млини. Непогано також буде придбати транспортери, вібро-сита, сушильні камери, навантажувачі. Останні збільшать продуктивність в рази, але на перших порах можна обійтися і без них.

Загальний розмір стартового капіталу, який потрібно для відкриття міні-заводу ДСП, складе близько 1 700 000 рублів. За оцінками фахівців, рентабельність такого підприємства становить від 20 до 30%. Початкові витрати окупаються вже через 12-18 місяців при налагоджених каналах збуту.

Share your thoughts