Виробництво дроту

Виготовлення дроту — це перспективний бізнес-проект, який актуальний завжди. Реалізувати ідею під силу навіть починаючому підприємцеві, так як слабозанятую дротяну нішу можна знайти в будь-якому регіоні нашої країни.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку оціните ринок конкурентів і на основі отриманих даних визначитеся з асортиментом. Дріт може бути металевої та неметалевої, мати різний перетин і рівень міцності. Загалом, простір для діяльності досить широкий. Звичайно, найпростіше робити класичну сталевий дріт, але цим займаються багато, так що краще на початковому етапі спробувати знайти менш конкурентну нішу.

Однієї будівлі для організації міні-заводу буде недостатньо. Потрібні окремі приміщення для цеху, офісу, складів.

Будь-яка виробнича лінія займає досить багато місця, то є цех не буде менше 300 кв. м. Для обслуговування обладнання доцільно найняти досить великий штат співробітників — для кожного верстата потрібен свій оператор. Також не обійтися без різноробочих, вантажників, бухгалтера, менеджера по роботі з клієнтами.

Вартість типового виробничого комплексу залежить від його технічних характеристик і країни-виробника. Китайські лінії дешевше, а сучасне європейське обладнання може варто до 15 мільйонів рублів.

Розрахувати термін окупності складно — все залежить від обсягу стартових інвестицій. Але висока рентабельність бізнесу. Виробляти дріт дійсно вигідно, тому ризики «прогоріти» мінімальні.

Share your thoughts