Виробництво дріжджів

Дріжджі — унікальний продукт, незамінний не тільки на кухні, але і в промисловій сфері. Виробництво дріжджів може стати вкрай прибутковий проектом для бізнесмена-початківця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Виготовлення дріжджів відбувається в кілька етапів. Спочатку в лабораторних умовах вирощують чисту дріжджову культуру. Коли маса досягне потрібних розмірних параметрів, її відправляють на подальшу переробку, а в звільнене місце знову «заселяють» культуру.

Наступний етап — активний і безперервне зростання инокуляторе. Потім ще одна стадія у флотаторе. У результаті всіх необхідних маніпуляцій виходить концентрована дріжджова суспензія, яку потім випарюють до утворення сухої речовини. Детальну інформацію про всіх етапах можна знайти в мережі Інтернет.

Обладнання для виробництва дріжджів коштує недешево. Саму бюджетну лінію повного циклу можна купити в Китаї — якість китайських агрегатів досить висока. Комплекси розраховані на виготовлення відразу декількох видів дріжджів — пивних, хлібопекарських та кормових. При грамотному підході до реалізації проекту навіть дуже великі вкладення окупляться через 12-18 місяців.

Share your thoughts