Виробництво драже

Солодощі у формі драже дуже люблять і дорослі, і діти. На виробництві таких цукерок можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Корпус драже робиться, як правило, з глазурі. Наповнення може бути найрізноманітнішим — м’ятним, фруктово-ягідний, горіховий, карамельним і т. д. Потрібно відзначити, що такі солодощі дуже затребувані. Вони мають зручну компактну форму, за рахунок чого драже часто виступає не тільки в ролі доповнення до чаювання, але і в якості приємного перекусу.

Повноцінна виробнича лінія, до складу якої входять котел для варіння, млин, дражировочная барабан, просіювач цукру і машина для упаковки, обійдеться підприємцю в 200-250 тисяч рублів. Для організації цеху достатньо 30 кв. м площі.

Щоб скласти гідну конкуренцію досвідченим виробникам кондитерських виробів такого типу, необхідно запросити досвідченого технолога для розробки рецептури. Хрусткі, яскраві, ароматні драже обов’язково привернуть до себе увагу покупців, але ваше завдання — створити такі цукерки, які захотілося б придбати повторно.

Клієнтів треба шукати серед роздрібних магазинів. Обов’язково проведіть креативну рекламну кампанію. Рентабельність бізнесу оцінюється в 45%. І якщо все зробити правильно, то стартові вкладення окупляться вже через півроку роботи.

Share your thoughts