Виробництво дорожніх плит

Відкриття підприємства з виробництва залізобетонних дорожніх плит в промислових масштабах потребує значних фінансових вкладень на старті, але і прибуток від цього проекту прогнозується чимала.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Виробнича технологія нескладна, але досить трудомістка. Щоб виготовити плиту, необхідно придбати вихідна сировина, в якості якого виступають чистий бетон, піщаний бетон і щебінь. У розчин в обов’язковому порядку додаються пластифікатори, які в рази збільшують жорсткість і зносостійкість готового виробу.

Виготовлення дорожніх плит ведеться двома способами — стендових і агрегатно-потокових. Детальну інформацію про кожного з них можна знайти в спеціалізованій літературі і в мережі Інтернет. Вивчіть всі наявні матеріали та підберіть найбільш підходящий для себе варіант.

Для облаштування виробничого цеху необхідно закупити спеціалізоване обладнання. Повноцінний комплект оцінюється, в середньому, в 1 мільйон рублів. Автоматизована лінія значно скорочує витрати на наймання персоналу.

Окупність вкладень безпосередньо залежить від обсягів виробництва і наявності налагоджених каналів збуту. Практика показує, що такий міні-завод окупає себе досить швидко і буде приносити своєму власникові стабільний прибуток протягом багатьох років.

Share your thoughts