Виробництво добрив сапропелевих

Бізнес по виготовленню сапропелевих добрив підходить для місцевості, де досить багато водойм із прісною водою — озер, ставків, боліт. Така продукція користується стабільно високим попитом, проект характеризується високою рентабельністю, тому навіть у початківця підприємця є чудовий шанс вийти на стабільний прибуток в короткі терміни.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно відзначити, що виробництво сапропелевих добрив корисно не лише з фінансової, але й з екологічної точки зору. У процесі розробки родовищ сапропелю відбувається очищення водойм від забруднень. На цьому можна навіть отримати додатковий заробіток, якщо налагодити співпрацю з рибними господарствами.

По своїй суті сапропель — це мул, який формується у водоймах з різних рослин, мікроорганізмів, а також продуктів їх розкладань. Цей мул відрізняється високим вмістом органічних і мінеральних мікроелементів. Саме тому сапропель дуже затребуваний у тваринництві та рослинницької діяльності.

Технологія виробництва проста. Спочатку потрібно підготувати місце для видобутку, очистивши його від зайвої рослинності і забезпечивши зручні під’їзні шляхи для транспорту. Потім проводять монтаж спеціалізованої установки, за допомогою якої здійснюється видобуток вихідної сировини. Видобута сировина переробляється в готовий продукт. Всі процеси виконуються з використанням особливого устаткування під назвою земснаряд.

Розміри стартового капіталу починаються від 12 000 доларів. 1 тонна рідкого сапропелю оцінюється в 60-80 доларів. Среднепроизводительное обладнання дає можливість добувати до 37 тонн продукту на місяць. Додатково можна брати плату за послуги земснаряду з очищення водойм — це ще близько 8 доларів за 1 кв. м. Рентабельність бізнесу оцінюється в 100-120%. Тому всі витрати при правильній організації діяльність окупляться через 6-7 місяців роботи.

Share your thoughts