Виробництво добірних елементів покрівлі

В бізнес-середовищі є безліч прикладів, коли правильно вибране обладнання приносило величезні прибутки в максимально короткі терміни. Таким обладнанням, наприклад, є верстати для виробництва добірних покрівельних елементів. Починаючим підприємцям неодмінно варто звернути увагу на подібний проект.

Доборні елементи покрівлі — це затребувана товарна позиція на будівельному ринку. Експерти кажуть, що попит на продукцію такого типу зростає величезними темпами. Це пов’язано, здебільшого, з розвитком малоповерхового індивідуального будівництва. Якщо порівняти два останніх роки, то затребуваність добірних виробів зросла на цілих 30%!

Основне обладнання, необхідне для реалізації проекту, — це листозгини. Не варто шукати занадто дешеві агрегати, робіть упор на добротність і якість. Затребуване безліч елементів (стартова смуга, наличники, профілі, кути, відливи тощо), тому в обладнанні важлива, в першу чергу, висока продуктивність.

Для реалізації проекту буде потрібно територія в 50 кв. м та дві пари робочих рук. В день за допомогою гарного листогиб можна виготовляти продукції на 9000 рублів (собівартість), тобто працюючи 25 днів на місяць, реально зробити добірних елементів на 225 000 рублів. На ринку ж це кількість реалізується вже за 400 000 рублів (як мінімум). Рентабельність бізнесу очевидна. При налагоджених каналах збуту вкладення окупляться в найкоротші терміни.

Share your thoughts